Leasing dla START – UPÓW. Rusz swój biznes!

Twoja firma niedawno rozpoczęła działalność lub dopiero planujesz ją założyć. A być może byłeś zmuszony ją zawiesić? Auta lub urządzenia, których potrzebujesz do pracy są drogie. Nie masz aż tyle gotówki ?
Nic prostszego, skorzystaj z leasingu dla startupów. 

Admin -
Admin
Start-up leasing, biznes

Jeśli zaczynasz stawiać pierwsze kroki w świecie przedsiębiorców, chcesz żeby Twój biznes ruszył, a do tego potrzebujesz sprzętu. Być może najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest właśnie leasing

Musisz nastawić się na to, że będziesz potrzebował wyższego wkładu własnego czyli opłaty początkowej. Dla start – upów zaczyna się ona zwykle w okolicach 10% – 20%. 

Jeżeli sprzęt lub pojazd, który chcesz leasingować jest używany, pamiętaj o złotej zasadzie 10 lat (wiek przedmiotu + okres leasingu= 10 lat). 

Jeżeli przedmiot leasingu jest “dobry” być może uda Ci się wziąć leasing przekraczający tą złotą granicę – jednak pamiętaj coś za coś – prawdopodobnie ten leasing będzie droższy od leasingu zgodnego z wymogami. 

Przygotuj się na to, że będziesz musiał dostarczyć dokumenty, jeżeli prowadziłeś już wcześniej inną firmę istnieje prawdopodobieństwo, że zostaniesz poproszony o jej dane finansowe, jeżeli nie- leasingodawca będzie chciał zobaczyć Twój PIT.

WCIĄŻ MASZ PYTANIA O LEASING DLA START-UPU ?

Zapytaj Alicję – pierwszą asystentkę finansową wspieraną sztuczną inteligencją, która doradzi i znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

ZADAJ MI PYTANIE

Doradca finansowy

  Admin -
  Admin

  Zobacz więcej

  Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

  kalkulator leasingu
  Kalkulator leasingu

  Leasing to jedna z najkorzystniejszych form finansowania samochodów maszyn czy nawet budynków. Oczywiście firmy leasingowe nie działają charytatywnie w związku z czym każda tego rodzaju umowa...

  Zobacz artykuł