Leasing dla START – UPÓW. Rusz swój biznes!

Twoja firma niedawno rozpoczęła działalność lub dopiero planujesz ją założyć. A być może byłeś zmuszony ją zawiesić? Auta lub urządzenia, których potrzebujesz do pracy są drogie. Nie masz aż tyle gotówki ?
Nic prostszego, skorzystaj z leasingu dla startupów. 

Pani Ala - Asystentka finansowa
Pani Ala Asystentka finansowa
Start-up leasing, biznes

Jeśli zaczynasz stawiać pierwsze kroki w świecie przedsiębiorców, chcesz żeby Twój biznes ruszył, a do tego potrzebujesz sprzętu. Być może najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest właśnie leasing

Musisz nastawić się na to, że będziesz potrzebował wyższego wkładu własnego czyli opłaty początkowej. Dla start – upów zaczyna się ona zwykle w okolicach 10% – 20%. 

Jeżeli sprzęt lub pojazd, który chcesz leasingować jest używany, pamiętaj o złotej zasadzie 10 lat (wiek przedmiotu + okres leasingu= 10 lat). 

Jeżeli przedmiot leasingu jest “dobry” być może uda Ci się wziąć leasing przekraczający tą złotą granicę – jednak pamiętaj coś za coś – prawdopodobnie ten leasing będzie droższy od leasingu zgodnego z wymogami. 

Przygotuj się na to, że będziesz musiał dostarczyć dokumenty, jeżeli prowadziłeś już wcześniej inną firmę istnieje prawdopodobieństwo, że zostaniesz poproszony o jej dane finansowe, jeżeli nie- leasingodawca będzie chciał zobaczyć Twój PIT.

WCIĄŻ MASZ PYTANIA O LEASING DLA START-UPU ?

Zapytaj Alicję – pierwszą asystentkę finansową wspieraną sztuczną inteligencją, która doradzi i znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

ZADAJ MI PYTANIE

Doradca finansowy
Pani Ala - Asystentka finansowa
Pani Ala Asystentka finansowa

Zobacz więcej

Aby dostarczać najlepsze oferty, dbamy o zadowolonie Naszych użytkowników.

leasing dla nowych firm
Leasing dla nowych firm

Leasing samochodu czy maszyn jest możliwy od pierwszego dnia prowadzenia działalności firmy. Jest łatwiejszy do pozyskania od kredytu który dla firm rozpoczynających działalność jest możliwy w...

Zobacz artykuł
Posiadasz działkę inwestycyjną lub nieruchomość? – zobacz, jak możesz na niej zarabiać?

Być może masz już nieruchomość ale potrzebujesz pieniędzy wtedy z pomocą przychodzi leasing zwrotny. Oddajesz swoją nieruchomość w leasing a dostajesz wartość nieruchomości pomniejszoną o wkład...

Zobacz artykuł
Pożyczka leasingowa
Jak sfinansować sprzęt medyczny? Pożyczka leasingowa czy leasing?

Jeśli planujesz zakup; sprzętu medycznego diagnostycznego lub mebli medycznych do gabinetu zabiegowego dobrze sprawdź jaka forma finansowania jest dla Ciebie najbardziej opłacalna. Pożyczka leasingowa czy leasing...

Zobacz artykuł