FXGM – recenzja, opinie, opłaty. Co to jest?

Szukasz bezpiecznego i profesjonalnego dostawcy usług brokerskich? Postaw na regulowany podmiot, który oferuje potężną platformę, zaawansowane technologie i skutecznie narzędzia handlowe.

Admin -
Admin
ubezpieczenia broker
blog finansowy

Wiemy, że wybór odpowiedniej firmy to niełatwe zadanie. Dlatego odwiedziliśmy zaufane fora i strony internetowe w poszukiwaniu najwyżej ocenianych brokerów. Większość opinii potwierdza, że FXGM to jeden z najlepszych dostawców na rynku.

Przeanalizowaliśmy ofertę brokera i odpowiedzieliśmy na najczęstsze pytania nowych użytkowników jego platformy. Okazuje się, że dostawca ma ciekawe propozycje dla każdego tradera, niezależnie od stopnia zaawansowania w handlu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją i przetestowania usług FXGM na własną rękę.

Czym jest FXGM?

FXGM jest spółką, która należy do cypryjskiej firmy inwestycyjnej Depaho Ltd. Broker posiada nr licencji 161/11 i działa pod nadzorem CySEC. FXGM posiada ciekawą ofertę zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Dostawca oferuje najlepsze usługi, nowoczesne technologie, profesjonalne narzędzia oraz łatwą w obsłudze platformę.

Jak działa platforma FXGM?

Platforma PROfit jest intuicyjna i daje dostęp do zaawansowanych funkcji. Masz do wyboru dwie opcje – standardową na komputer oraz mobilną. Obie z nich są dostosowane zarówno dla początkujących i zaawansowanych graczy.

WebPROfit to wersja kompatybilna z najpopularniejszymi przeglądarkami (Chrome, Internet Explorer i Firefox). Dzięki niej szybko i łatwo rozpoczniesz handel walutami, towarami oraz innymi instrumentami finansowymi. Pobieranie i aktualizacja oprogramowania nie jest konieczna. Każdego dnia otrzymasz bieżące wiadomości, wykresy oraz analizy.

Podczas gdy wersja przeglądarkowa pozwala zagłębić się w szczegóły transakcji, Mobile PROfit jest stworzone w dla osób, które lubią handel “w biegu”. Ta opcja pozwala Ci cieszyć się podobnymi korzyściami do WebPROfit. Na bieżąco przeglądaj wykresy, edytuj pozycje i składaj zlecenia. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach z systemami Android, iPhone i iPad.

jak działa fxgm

Jakie konta oferuje broker?

Każdy nowy użytkownik platformy może skorzystać z 10 chronionych transakcji. Jeśli popełnisz błąd, otrzymasz swoje fundusze z powrotem. W przeciwnym wypadku zachowujesz wszystkie zyski. Środowisko demo to szansa, aby poznać ryzyko związane inwestowaniem, przetestować swoje umiejętność i platformę.

Każdy trader, który podejmie współpracę z FXGM, może korzystać z Akademii Handlu. To świetny sposób, aby zrozumieć działanie rynku Forex. Broker zapewnia wykresy, słownik najważniejszych pojęć i inne narzędzia, które ułatwią stawianie pierwszych kroków jako inwestor. Rozwiń swoje finansowe IQ i podejmij współpracę z FXGM już dziś.

Wybierz jedno z sześciu kont detalicznych. Już podstawowa opcja daje dostęp do większości narzędzi. Po wpłacie depozytu 200 USD, możesz liczyć na darmowy trening, eBook, usługę Trading Insider, Autochartist, wiadomości POP UP, Trading Jednego Kliknięcia oraz Osobistego Managera Konta. Warto również przemyśleć otwarcie jednego z kolejnych kont, aby cieszyć się atrakcyjnymi zniżkami oraz BITA (3,5,10,15,20).

Masz doświadczenie i wiedzę na temat inwestowania. Specjalnie dla osób, które rozumieją ryzyko i podejmują odpowiedzialne decyzje, FXGM oferuje konto profesjonalne. Zgodnie z zasadami postępowania biznesowego musisz zrezygnować z części zabezpieczeń dla początkujących traderów. Konto profesjonalne pozwala na handel z 0% margin close-out oraz wysoką dźwignią. Jeśli chcesz ubiegać się o te warunki, wyślij aplikację za pośrednictwem platformy lub wypełnij formularz na stronie. Wcześniej jednak upewnij się, że spełniasz minimum dwa z poniższych wymagań:

 • Minimum rok pracy w sektorze finansowym na stanowisku związanym ze znajomością usług i transakcji.
 • Portfolio instrumentów finansowych łącznie z depozytami gotówkowymi o wartości ponad 500 000 euro.
 • Minimum 10 transakcji o znacznej wartości, przeprowadzonych w trakcie kwartału.

Jakie narzędzia inwestycyjne zapewnia FXGM?

Narzędzia inwestycyjne to jedno z podstawowych kryteriów przy wyborze brokera. Dzięki nim dopracujesz swoją strategię i zwiększysz szanse na zyski. FXGM zapewnia inwestorom codzienne wiadomości SMS z kalendarzem gospodarczym. Sygnały inwestycyjne dają informacje o możliwych zmianach cen. Dzięki temu wyprzedzisz innych traderów i unikniesz strat. Oprócz tego masz wgląd do bieżących wykresów i analiz.

FXGM wciąż doskonali swoją ofertę i wprowadza innowacje. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, jakie zapewnia broker jest Autochartist. Dzięki niemu możesz skanować rynki i filtrować duże ilości danych. To świetny sposób, aby uzyskać wyraźny obraz danych i zaoszczędzić czas. Autochartist to:

 • Analiza zmienności – pozwala poznać okresy niestabilności rynku i najlepsze momenty wyjścia.
 • Filtry prawdopodobieństwa – wyszukują istotne wydarzenia rynkowe i porównują je do poprzednich wyników i wzorców.
 • Automatyczna analiza techniczna – pokazuje dane z wykresów, prognozy cen, poziomy wsparcia i oporu.
 • Codzienne raporty rynkowe – informują o ważnych aktualizacjach oraz zmianach na rynkach.

Trading Insider to usługa, która pomoże Ci śledzić trendy w oparciu o otwarte pozycje innych inwestorów. Sam decydujesz, czy podążasz za trendami, czy pozostaniesz przy swoich założeniach. Usługa dostarcza danych statystycznych, treści finansowych oraz linków od osób trzecich. Pamiętaj, że broker nie weryfikuje tych informacji, dlatego nie możesz traktować ich jako bezpośrednich porad inwestycyjnych.

Czy FXGM to bezpieczny broker?

FXGM zatrudnia zespół profesjonalistów, którzy zobowiązali się do przestrzegania przepisów prawa. Wszyscy pracownicy zostali przeszkoleni pod względem etyki zawodowej i najlepszych praktyk biznesowych. FXGM przechowuje dane i środki finansowe klientów w bezpiecznym środowisku i zgodnie z zasadami najwyższej poufności. Żadne informacje nie są ujawniane osobom trzecim bez zgody inwestora.

FXGM podejmuje stałe działania, aby zabezpieczyć interesy swoich klientów. Spółka dba o swoją integralność i nieposzlakowaną opinię. Reputacja i zaangażowanie w sprawy inwestorów uczyniły z FXGM lidera w swojej branży.

Broker należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Firma zabezpiecza roszczenia klientów na wypadek niewywiązania się z warunków umowy. FXGM gwarantuje wypłatę dostępnych środków w każdym momencie, na życzenie klientów. Jeśli spółka stanie się niewypłacalna, inwestorzy mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania.

Depozyty, które wpłacają traderzy wpływają na osobne, dedykowane konta. Środki nigdy nie mieszają się z funduszami firmy. Broker zadbał o specjalne szyfrowanie i inne zabezpieczenia przed atakami hakerskimi. System 3D Secure chroni przed nieuprawnionym użyciem Twojej karty. Przy każdej transakcji system poprosi Cię o podanie specjalnego, dodatkowego kodu.

Broker działa zgodnie z europejską dyrektywą MiFID i współtworzy zharmonizowane, bezpieczne środowisko dla inwestorów. Firma pomaga zwiększać przejrzystość finansową i ochronę konsumentów. Spółka przestrzega najwyższych standardów i świadczy usługi w wielu krajach. FXGM podlega regulacjom ze strony CONSOB, FI, CNMV, FCA, BaFin, KNF i innych organów nadzorujących.

Jakie produkty finansowe udostępnia broker?

FXGM daje dostęp do zróżnicowanych instrumentów finansowych. Oprócz rynku walut, akcji, indeksów, możesz handlować m.in. towarami (złoto, srebro lub ropa naftowa). Dzięki kontraktom CFD, możesz dokonywać transakcji bez fizycznego nabywania produktów. W ten sposób unikniesz szeregu regulacji, które obowiązują pozostałych inwestorów.

Kontrakty CFD to umowa, która zakłada, że cena instrumentu zmieni się w kierunku preferowanym przez jedną ze stron transakcji. Ten rodzaj handlu wiąże się jednak z wysokim ryzykiem. Wysoka dźwignia daje szansę na pokaźne zyski, ale również proporcjonalnie duże straty. Na niestabilnym rynku, bardzo łatwo ponieść porażkę. Każdy, kto rozpoczyna inwestycje w CFD powinien zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Zapoznaj się z oświadczeniem ryzyka, które znajdziesz na stronie brokera. Pamiętaj, żeby inwestować takie środki, których utrata nie narazi Cię na problemy finansowe.

Jak rozpocząć handel na platformie?

Otwarcie konta na platformie FXGM jest bezpłatne. Aby rozpocząć handel, wpłać minimalny depozyt o wysokości 200 euro. Broker udostępnia różne metody płatności. Przelewy elektroniczne mogą potrwać nawet do kilku dni. Jeśli zależy Ci na natychmiastowej płatności, wybierz kartę płatniczą, kredytową, Skrill, Neteller, Klarna lub PayPal. Osoby, które planują skorzystać z karty kredytowej, powinny skontaktować się z działem wsparcia FXGM. Broker wymaga potwierdzenia tożsamości w celach bezpieczeństwa.

Jak wypłacić środki z konta?

Broker dołożył wszelkich starań, aby proces wypłat z konta był szybki i bezproblemowy. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto i utworzyć polecenie wypłaty. Pamiętaj, że środki wrócą do Ciebie tą samą drogą, co wcześniejsza wpłata. FXGM rozpoczyna przetwarzanie zlecenia już pierwszego dnia roboczego. Jeśli posiadasz otwarte pozycje, ostateczna kwota może się różnić. W przypadku niewystarczających środków Twoja prośba zostanie odrzucona. Pamiętaj, że możesz w dowolnym momencie ponowić swoje zlecenie wypłaty bez dodatkowych kosztów.

Jak wygląda kontakt z klientem?

FXGM zapewnia sprawną, profesjonalną pomoc dla swoich klientów. Jeśli masz pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie. Większość odpowiedzi znajdziesz w sekcji FAQ. Na witrynie FXGM znajdziesz również adresy mailowe i numery telefonów do poszczególnych działów. Dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku i szybko rozwiązuje problemy użytkowników platformy.

panialaczat

  Admin -
  Admin

  Zobacz więcej

  Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.