Wykorzystaj ostatnie dni roku na zakup wymarzonego samochodu!

Koniec roku tuż-tuż, wiele postanowień zapewne udało się osiągnąć, innych natomiast nie, ale przecież po to zaczynamy kolejne 12 miesięcy, aby nadrobić wszystkie zaległości! Poza tym mamy grudzień, a więc zostało nam jeszcze kilkanaście dni, aby niektóre z planów zrealizować przed sylwestrem.

Admin -
Admin
nissan
blog finansowy

Nie odkładaj dłużej swoich planów!

A co jeśli od stycznia zastanawialiśmy się nad zakupem samochodu, minęło 12 miesięcy, a my nadal jeździmy wysłużonym pojazdem, który wymaga coraz większych nakładów pieniężnych na usługi serwisowe? Odpowiedź jest prosta – w końcu trzeba kupić nowe auto!

Dlaczego warto kupić auto wraz z końcem roku?

Koniec roku to paradoksalnie świetny moment na takie inwestycje. Dlaczego? Przede wszystkim większość producentów zajmuje się wyprzedażą samochodów z mijającego rocznika, a co za tym idzie, można natrafić na bardzo atrakcyjne cenowo modele.

Dodatkowo presja związana z końcem roku jest dość spora. Dealerzy samochodowi mają jeden cel – sprzedać jak najwięcej aut przed 31 grudnia. W takiej sytuacji zyskuje klient, który ma większe możliwości negocjacji warunków zakupu. Nierzadko dzięki takim praktykom możemy zaoszczędzić wiele pieniędzy, a także uzyskać dodatkowe usługi (np. w postaci przedłużonej gwarancji lub dodatkowego przeglądu) lub akcesoria do nowego pojazdu (np. drugi komplet opon).

Kredyt na samochód od autoryzowanego dealera? To się opłaca!

Kupując nowy samochód, możemy oczywiście skorzystać z szerokiej oferty wsparcia finansowego. Jeśli mamy upatrzony konkretny model, możemy sprawdzić jaką propozycję posiada autoryzowany dealer danej marki. Z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to najatrakcyjniejsza oferta na rynku. Przykład? Chociażby Nissan Finance, który oferuje bardzo ciekawe kredyty od 1,99% na wybrane modele japońskiego producenta (https://www.nissanfinance.pl/kredyt-1,99).

Nie odkładaj swych marzeń na później i wykorzystaj korzystny czas na ich realizację. Wejdź w nowy rok z przytupem!

PaniAla czat o finansowaniu

    Admin -
    Admin

    Zobacz więcej

    Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.