Ubezpieczenie dla psa. Co zawiera i ile kosztuje.

Już są ! Nowe ubezpieczenia skierowane tylko dla psów, jako osobne produkty, dzięki temu możesz ubezpieczyć swojego pupila w zbliżonym zakresie do swojego ubezpieczenia na życie.

Admin -
Admin
ubezpieczenie psa

Zleć PaniAli dostarczenie ofert ubezpieczenia dla psa oraz negocjację stawki. Wystarczy zacząć czat lub wysłać formularz znajdujący się pod tekstem.

czat

Czas czytania 3 minuty

Z tekstu dowiesz się:

Ubezpieczenie dla psa produkt szyty na miarę

Wyobrażałeś sobie świat w którym chodzisz do weterynarza ze swoim zwierzakiem z NFZ? A nawet nie musisz płacić fortuny za każdą ingerencję specjalisty? Albo inaczej chciałbyś, żeby w momencie w którym Twój zwierzak będzie potrzebował opieki weterynaryjnej, Ty nie będziesz musiał się zastanawiać skąd weźmiesz na to wszystko pieniądze? Swoje zwierzęta domowe możesz ubezpieczyć przy okazji ubezpieczenia swojego mieszkania lub domu jako ryzyko dodatkowe. Zakres ubezpieczeń zależy oczywiście od ubezpieczyciela, jednak ta opcja u większości ubezpieczycieli jest dość okrojona. Całe szczęście na rynku Ubezpieczeniowym pojawiły się nowe ubezpieczenia skierowane tylko dla psów, jako osobne produkty, dzięki temu możesz ubezpieczyć swojego pupila w zbliżonym zakresie do swojego ubezpieczenia na życie.

OC psa

Na co możesz liczyć:

 • Po pierwsze na zwrot kosztów za leczenie czyli za wizytę u weterynarza,
 • leki które podano Twojemu przyjacielowi w lecznicy jak i te które, musiałeś kupić samodzielnie na prośbę lekarza.
 • Koszty operacji, które musiałeś ponieść wskutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku Twojego psa także zostaną pokryte z polisy,
 • a nawet choroby przyzębia Twojego pupila.

Za co nie dostaniesz zwrotu?

Za wszystkie te czynności, które musisz wykonywać profilaktycznie czyli szczepienia, odrobaczania, zabiegi higieniczne czy usuwania kleszczy (jednak jeśli Twój pies zachoruję wskutek ugryzienia np.na boreliozę, możesz spodziewać się wypłaty ubezpieczenia).

czat

Dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa

Dodatkowo można rozszerzyć polisę na OC dla psa – nasze zwierzęta są kochane, choć bywają niesforne. Według prawa, każdy właściciel odpowiada za swojego zwierzaka, także finansowo. Jeżeli Twój pies pogryzie innego psa lub człowieka, zniszczy czyjąś własność wtedy możesz po prostu zgłosić szkodę i otrzymać zwrot poniesionych kosztów.

 Ubezpieczenie śmierci psa

Możesz także otrzymać odszkodowanie za śmierć swojego przyjaciela. Najczęściej jest to opcja dodatkowa polisy i stanowi rekompensatę za śmierć psa wskutek wskutek choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

Ile kosztuje ubezpieczenie psa

Ceny polisy dla psa zaczynają się już od 100 zł za rok do 600 zł rocznie. Koszt zależy od zakresu ochrony. Wpływ na wartość ubezpieczenia mają:

 • wartość nieruchomości
 • wartość wyposażenia nieruchomości
 • lokalizacja

Ubezpieczenie od pogryzienie przez psa

Swojego zwierzaka możesz ubezpieczyć przy okazji ubezpieczenia swojego mieszkania lub domu jako ryzyko dodatkowe. Wykupując ubezpieczenie OC zapewniasz sobie ochronę przed skutkami finansowymi roszczeń innych osób np. w razie pogryzienia przez Twojego psa ubezpieczyciel zrekompensuje straty.

Pakiet medyczny dla psa

Innym segmentem rynku są firmy w ramach, których możemy podpisać pakiety medyczne. Działa to dokładnie w taki sposób jak prywatna opieka medyczna dla ludzi. Od tego jaki wykupisz pakiet zależy jego zakres. Zasadniczym minusem tych pakietów wydaje się być to, że nie wszystkie lecznice mają podpisane kontrakty z dostępnymi na rynku firmami. Zatem przed przystąpieniem do takiego programu należy sprawdzić jacy weterynarze w okolicy są nim objęci i jakie mają oceny wśród swoich klientów.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze ubezpieczenia dla psa? Zleć Pani Ali znalezienie oferty ubezpieczenia i negocjację stawki. Za taką kalkulację Pani Ala nie pobiera żadnego wynagrodzenia, a jej otrzymanie nie stanowi żadnego zobowiązania z Twojej strony. Napisz na czacie lub wyślij formularz kontaktowy.

A jeśli zdecydujesz się na którąś z ofert PaniAla zapewni Ci pomoc w ocenie i wyborze otrzymanych propozycji.

Zacznij teraz czat lub wyślij formularz

czat

Wyślij formularz kontaktowy

  Admin -
  Admin

  Zobacz więcej

  Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

  Przepraszamy, ale nie mamy żadnej zawartości, którą możemy Tobie zaprezentować.