TradoCenter – opinie, skargi. Czy warto skorzystać w 2021?

Zastanawiasz się na wyborem brokera w 2021 roku? Według naszych ustaleń jednym z najlepszych dostawców jest obecnie TradoCenter. Oferta firmy odpowiada potrzebom początkujących i doświadczonych traderów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat brokera? Koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją.
Jakie są opinie i skargi na temat TradoCenter?

Admin -
Admin
Tradocenter
czat

Z tekstu dowiesz się:

Jakie są opinie i skargi na temat TradoCenter?

W internecie dotarliśmy głównie do pozytywnych recenzji na temat TradoCenter. Użytkownicy cenią platformę za bezpieczeństwo i skuteczne narzędzia handlowe. Nieliczne skargi pochodzą od osób, które nie dopracowały swojej strategii handlowej lub nie pilnowały otwartych pozycji. Zauważyliśmy również kilka nieuczciwych działań ze strony konkurencji brokera. 

Czy TradoCenter to regulowany dostawca? 

TradoCenter należy do firmy FF Simple and Smart Trades Investment Services Ltd, którą zarejestrowano na Cyprze w 2012 roku. Broker działa pod numerem licencji 080/70. Jego działalność podlega regulacjom ze strony CySEC. 

Firma działa zgodnie z europejską dyrektywą MiFID II i przyczynia się do budowania regulowanego środowiska inwestycyjnego. Dostawca dba o przejrzystość finansową oraz warunki uczciwej konkurencji. TradoCenter świadczy bezpieczne usługi finansowe w wielu krajach na świecie. Jego działalność nadzorują różne urzędy regulacyjne.  

tarde inwestycje

TradoCenter to bezpieczny broker, który dba o interesy swoich klientów. Profesjonalny zespół traktuje Twoje dane i środki finansowe z najwyższą poufnością. Broker zadbał również o niezbędne szyfrowanie i zabezpieczenia przed atakami hakerskimi. Depozyty trafiają na osobne, dedykowane konta. Fundusze klientów nigdy nie mieszają się z finansami brokera. 

Jakie funkcje posiada platforma brokera?

Szukasz potężnej, zaawansowanej platformy? TradoCenter przygotował coś dla Ciebie. PROfit umożliwia szybki handel o każdej porze dnia. Platforma jest dostępna w wersji przeglądarkowej i mobilnej. Nowoczesne rozwiązanie dostarcza wszystkie informacje, funkcje i narzędzia. Wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką. Jakie dodatkowe korzyści zapewnia PROfit?

 • Wsparcie techniczne z poziomu platformy,
 • dostęp do ponad 200 instrumentów finansowych,
 • intuicyjny interfejs,
 • kompatybilność z popularnymi przeglądarkami,
 • brak potrzeby pobierania i aktualizowania oprogramowania,
 • dostęp do przydatnych wykresów, analiz i wiadomości z poziomu platformy.

Preferujesz handel “w biegu”? Wybierz wersję mobilną, która umożliwia działania inwestycyjne z dowolnego urządzenia przenośnego. Opcja jest kompatybilna z systemami Apple i Android. Możesz sprawdzać wiadomości, kursy, a nawet otwierać pozycje z telefonu lub tableta. 

Czy klienci mogą szybko wypłacać pieniądze z konta?

Dla wygody klientów broker umożliwia szybkie wypłaty z konta.

czy klienci mogę wypłacać pieniądze

Jeśli chcesz uzyskać środki, zaloguj się na konto i utwórz odpowiednie zlecenie. Pamiętaj o następujących zasadach: 

 1. Środki finansowe zawsze wracają tą samą drogą, co wcześniejsza wpłata. 
 2. Dział Obsługi Klienta rozpoczyna przetwarzanie Twojego zlecenia już pierwszego dnia roboczego. 
 3. Jeśli przy wpłacie depozytu używałeś karty kredytowej, wypełnij wszystkie dane w odpowiednim formularzu deklaracji. 
 4. Jeśli podczas zlecenia dokonujesz transakcji lub posiadasz otwarte pozycje, wypłacona kwota może okazać się inna niż w zleceniu. 
 5. Jeśli system odrzuci zlecenie, sprawdź dostępne środki na koncie. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz ponowić zlecenie wypłaty bez dodatkowych kosztów. 
 6. Ewentualne opóźnienia zazwyczaj nie są winą brokera. Dostawca nie odpowiada za procedury bankowe ani niepełną dokumentację klienta.
 7. Wszystkie wątpliwości i pytania odnośnie systemu wypłat możesz kierować na adres backoffice@tradocenter.com.

Jeśli planujesz wpłatę depozytu, masz do wyboru tradycyjny przelew, kartę płatniczą, kredytową oraz metody szybkiej płatności. W zależności od wybranej metody, pieniądze pojawią się na Twoim koncie natychmiast lub w przeciągu kilku godzin. 

Jakie narzędzia handlowe oferuje broker?

Inwestor, który współpracuje z TradoCenter, nigdy nie pozostaje w tyle. Codziennie otrzymuje bieżące informacje i sygnały o możliwych zmianach cen. Pamiętaj, że dostawca nie weryfikuje materiałów informacyjnych. Dlatego nie traktuj ich jako bezpośrednich porad. Sam zdecyduj, jak wykorzystasz dane w swojej strategii. 

tradocenter opinie

Jeśli zostaniesz klientem brokera, możesz liczyć na tabele kursów, które są aktualizowane na bieżąco. Wartości aktywów podświetlają się na czerwono lub zielono w zależności od kierunku zmiany. Sprawdzaj na bieżąco ceny wejścia i wyjścia.

Wykresy

Oprócz kalendarza ekonomicznego, możesz codziennie  korzystać z wykresów. Broker zapewnia różne formy tego narzędzia, dla lepszego zrozumienia sytuacji rynkowej. Najprostszy wykres liniowy pozwala szybko poznać ruchy cen aktywów. Wykresy słupkowe wskazują najwyższe i najniższe kursy w danych okresach. Forma świecowa to sposób, aby lepiej zrozumieć zmiany cen akcji. 

Chcesz uniknąć strat finansowych i podjąć korzystne decyzje handlowe? Poświęć czas na naukę interpretacji danych z kalendarza oraz wykresów. Najlepsi inwestorzy trafnie przewidują najlepsze momenty na trzymanie, sprzedaż i kupno akcji. Jeśli chcesz pomnożyć zyski, powinieneś wypracować podobne umiejętności. 

Autochartist

Potrzebujesz innowacyjnego narzędzia, które zaoszczędzi Twój czas? Broker oferuje dostęp do Autochartist – usługi, z której korzystają najlepsi traderzy z całego świata. Narzędzie pomoże Ci wyprzedzić innych inwestorów. Oto korzyści, ma jakie możesz liczyć:

 1. Codzienne aktualizacje, wiadomości i wyraźny obraz danych z rynków.
 2. Informacje o okresach dużej zmienności i najlepszych poziomach wyjścia.
 3. Możliwość dowolnego spersonalizowania narzędzia zgodnie z własną strategią.
 4. Informacje na temat okresów, w których cena zmienia się najszybciej.
 5. Wyszukiwanie najważniejszych wydarzeń i porównanie z wydarzeniami oraz wzorcami z przeszłości. 
 6. Szybkie analizy poziomów wsparcia i oporu, prognoz cen, wzorów wykresów itd. 
 7. Dane o trendach w oparciu o działania inwestorów (korzystaj z publicznych informacji i na bieżąco pracuj nad swoją strategią). 

W jakie instrumenty możesz zainwestować?

Dzięki TradoCenter możesz liczyć na dostęp do światowych rynków bez ograniczeń. Chcesz handlować na największym rynku walutowym na świecie? Rozpocznij współpracę z brokerem. Na Forex codziennie odbywają się transakcje o wartości ponad 5 mld dolarów. Możesz inwestować w euro, jen, dolar amerykański i inne popularne opcje. 

Broker pozwala na inwestowanie w akcje największych, światowych firm (np. Google, Amazon i Apple) i umożliwia handel za pośrednictwem kontraktów CFD. W praktyce oznacza to, że nie nabywasz akcji. Inwestujesz w oczekiwanie, że wartość aktywa zmieni się w określonym w umowie kierunku.

tradocenter

Szukasz ciekawych alternatyw? Uzupełnij portfel o towary, które są świetnym rozwiązaniem, kiedy na pozostałych rynkach panują niestabilne warunki. Z TradoCenter masz dostęp do naturalnych zasobów energetycznych, towarów rolnych oraz metali szlachetnych. Użytkownicy platformy najchętniej inwestują w ropę naftową, gaz ziemny, złoto oraz srebro. 

Broker umożliwia również inwestycje w indeksy, kryptowaluty, fundusze ETF oraz Syntetyczne Instrumenty Pochodne. Indeksy to grupy akcji, które odzwierciedlają wartość danego sektora rynku. Waluty cyfrowe to jedna z najpopularniejszych opcji ostatnich lat. Pamiętaj jednak, że rynek kryptowalut jest wysoce niestabilny i wymaga od Ciebie wcześniejszych przygotowań. Polecamy Ci mało popularne opcje, które dają dostęp do niskich spreadów nawet przy wysokiej zmienności. 

O czym warto pamiętać zanim zdecydujesz się na handel kontraktami CFD?

Kontrakty CFD pozwalają na handel bez kupowania aktywów. Dzięki wysokiej dźwigni i dużym zmianom cen, opcja daje szansę na duże zyski i jednocześnie naraża Cię na proporcjonalne ryzyko strat. Kontrakty można porównać do umowy, która zakłada zmianę wartości aktywa w określonym przedziale czasu. Inwestorzy, którzy decydują się na tę opcję powinni:

 • dokładnie zapoznać się z funkcjonowaniem platformy,
 • posiadać stabilną sytuację finansową i zabezpieczenie na wypadek utraty kapitału,
 • upewnić się, że posiadają wystarczającą wiedzę i doświadczenie,
 • skupić się na pilnowaniu otwartych pozycji, zamiast wciąż poszukiwać nowych okazji.   

Czy TradoCenter odpowiada na potrzeby początkujących traderów?

Intuicyjna i prosta w obsłudze platforma to jedno z najlepszych rozwiązań dla początkujących graczy. PROfit to jednocześnie na tyle zaawansowane rozwiązanie, że z chęcią wybierają je doświadczeni inwestorzy. Umiejętne dostosowanie funkcji platformy pozwoli Ci szybko wypracować pierwsze zadowalające zyski. 

Tradecenter inwestycje

Każdy klient TradoCenter ma dostęp do nawet 10 chronionych transakcji. Wykorzystaj przyjazne środowisko demo, aby szlifować swoją strategię i dokładnie zapoznać się z funkcjonowaniem platformy. Broker zapewnia różne materiały szkoleniowe oraz spersonalizowane sesje z zaawansowanymi traderami. Cenne wskazówki oraz spostrzeżenia pozwolą Ci w podejmowaniu najlepszych decyzji handlowych. 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z brokerem, możesz wybierać spośród 6 kont detalicznych. Stawiasz pierwsze kroki w handlu? Polecamy Ci wpłatę minimalnego depozytu o wysokości 200 euro. Podstawowe konto pozwala na Ci na korzystanie ze wszystkich przydatnych narzędzi, funkcji oraz Osobistego Managera Konta. Ponadto uzyskasz nieograniczony dostęp do ebooka i treningu.

Jesteś doświadczonym traderem? Broker posiada atrakcyjną ofertę również dla Ciebie. Możesz handlować z wyższą dźwignią, korzystać z atrakcyjnych zniżek oraz Osobistego Agenta Obsługi Klienta. 

Czy klienci mogą liczyć na wsparcie brokera? 

Dział wsparcia TradoCenter pracuje w trybie 24/7. Na stronie brokera znajdziesz wszystkie niezbędne dane kontaktowe. W ramach testów kilka razy dzwoniliśmy, a nawet napisaliśmy wiadomość do zespołu TradoCenter. Za każdym razem otrzymaliśmy szybką odpowiedź. Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie współpracy, zachęcamy Cię do skontaktowania się z TradoCenter. Możesz również odwiedzić sekcję FAQ na stronie brokera. 

NIP
panialaczat

  Admin -
  Admin

  Zobacz więcej

  Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

  Przepraszamy, ale nie mamy żadnej zawartości, którą możemy Tobie zaprezentować.