To jest najlepszy moment na zawarcie ubezpieczenia na życie!

Wciąż jeszcze możesz ubezpieczyć się od skutków koronawirusa oraz epidemii.
Wyszukując oferty ubezpieczeniowe zwracaj uwagę na wyłączenia, czyli sytuacje w których ubezpiecznie nie działa. Są to m.in. działania wojenne, terroryzm oraz właśnie epidemie i pandemie!

Admin -
Admin
ubezpieczenie na życie

Jeżeli masz już polisę ubezpieczeniową na życie, to powinieneś sprawdzić, które wyłączenia się w niej znajdują. Warto się zastanowić nad zmianą ubezpieczenia bądź dokupienia kolejnych opcji.

Pamiętaj, że w przeciwieństwie do majątku, życie możesz ubezpieczyć w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych i od wielu uzyskać odszkodowanie.

Jeżeli zachorujesz na koronawirusa lub inne choroby epidemiczne, może być już za późno na zawarcie ubezpieczenia. Weź też pod uwagę to, że najpewniej Twoja sytuacja (choroba) wpłynie na koszt ubezpieczeń na życie w przyszłości.

UWAGA:

Wyłączenia odpowiedzialności w ubezpieczeniu na życie to kluczowy fragment polisy. Im szerszy jest zakres ubezpieczenia i mniej wyłączeń odpowiedzialności, tym lepiej dla Ciebie.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ O UBEZPIECZENIE ?

Zapytaj Alicję – pierwszą asystentkę finansową wspieraną sztuczną inteligencją, która doradzi i znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

ZADAJ PYTANIE

Doradca finansowy

    Admin -
    Admin

    Zobacz więcej

    Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

    Przepraszamy, ale nie mamy żadnej zawartości, którą możemy Tobie zaprezentować.