Rankingi kredytów gotówkowych, czyli przegląd najlepszych kredytów

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Jeśli ich realizacja jest kosztowna, zwykle brakuje nam funduszy i potrzebujemy wsparcia finansowego. Marzeniem wymagającym finansowego wsparcia może być zakup nowego samochodu, własnego mieszkania czy domu. Najlepszym sposobem na uzyskanie dodatkowych funduszy jest kredyt gotówkowy. 

Admin -
Admin
kredyt gotówkowy
blog finansowy

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest jednym z produktów finansowych, który jest udzielany przez instytucje bankowe osobom fizycznym bądź firmom. Kwota, na jaką zaciąga się kredyt gotówkowy może być przeznaczona na dowolny cel. Cele te rzeczywiście są bardzo zróżnicowane- od remontów domu, przez zakup wymarzonego samochodu aż po zakup domu czy daleką podróż. Cel jest dowolny, jednak w niektórych przypadkach banki chcą wiedzieć, na to w zamierzeniu ma zostać przeznaczona kwota kredytu. Kredyt gotówkowy nierzadko jest jedyną opcją na spełnienie kosztownego marzenia. Więcej na temat kredytów gotówkowych znajdziesz tutaj: https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe.

Kto ma szansę na uzyskanie kredytu gotówkowego?

Na uzyskanie kredytu gotówkowego ma szansę każdy, kto spełni szereg wymogów, stawianych przez bank. Każdy bank ma swoje kryteria udzielania pozytywnych czy negatywnych decyzji kredytowych. Część z nich jednak pokrywa się w każdym banku. Takim kryterium jest np. wysokość i źródło stałych dochodów. Zdecydowana większość instytucji bankowych wymaga, by dochody osoby ubiegającej się o udzielenie kredytu pochodziły z umowy o pracę na czas nieokreślony. Znaczenie ma także czas zatrudnienia oraz wysokość innych finansowych zobowiązań. Kryteriów, jakie należy spełnić jest całe mnóstwo, warto więc zapoznać się z nimi przed złożeniem wniosku o udzielenie kredytu. Bank, po otrzymaniu pełnej dokumentacji od osoby ubiegającej się o udzielenie kredytu, rozpoczyna analizę. Sprawdza nie tylko dostarczone dokumenty, ale także historię w BIK. Po dokładnej analizie, zapada decyzja. Pozytywna, jeśli bank zdecyduje się udzielić kredytu, bądź negatywna, jeśli osoba ubiegająca się o kredyt nie spełni wszystkich wymagań.

O czym należy pamiętać przy zaciąganiu kredytu gotówkowego?

Istnieje wiele kwestii, o których warto pamiętać przy ubieganiu się o kredyt. Przede wszystkim, istotne jest to, że większość banków wymaga ubezpieczenia kredytu gotówkowego. Jest to pewne zabezpieczenie dla banku na wypadek, gdyby pożyczkobiorca nie był w stanie spłacać zobowiązania. Warto pamiętać o tym, że przy ubieganiu się o kredyt, nie warto składać zapytania do wszystkich możliwych instytucji. Zdecydowanie korzystniejsze jest złożenie oferty do maksymalnie trzech banków. każdy bank podczas analizy sprawdza historię kredytową w BIK, w której zapisane są wszystkie złożone zapytania kredytowe. Ich zbyt duża ilość obniży zdolność kredytową.

Ranking kredytów gotówkowych- dlaczego warto z niego skorzystać?

Jak już wspominaliśmy, każdy bank dostępny na rynku ma nieco inne wymagania dotyczące udzielenia kredytu gotówkowego. W każdej instytucji inne będzie także oprocentowanie czy inne dodatkowe koszty. Trudno byłoby sprawdzić każdą ofertę osobno, jednak na szczęście istnieje przydatne narzędzie, jakim jest ranking kredytów gotówkowych. Jest to zbiór, pewnego rodzaju katalog dostępnych aktualnie ofert kredytowych. Wystarczy wpisać kwotę kredytu, jaką chcesz pożyczyć, by uzyskać zestawienie wszystkich dostępnych ofert kredytowych. To szybki sposób na porównanie, która oferta kredytowa jest dla nas najbardziej korzystna. Ranking kredytów gotówkowych znajdziesz tutaj: www.totalmoney.pl.

NIP
panialaczat

    Admin -
    Admin

    Zobacz więcej

    Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

    Przepraszamy, ale nie mamy żadnej zawartości, którą możemy Tobie zaprezentować.