Kredyt z BIK – dla kogo?

Kredyt z BIK to zobowiązanie, które możesz od ręki zaciągnąć w firmie pożyczkowej lub w banku. W ramach takiej pomocy finansowej, możesz wnioskować o wysoką kwotę, która pozwoli Ci sfinansować wiele pilnych wydatków. Nie musisz przy tym ujawniać celu, na jaki chcesz przeznaczyć pozyskane środki. Kto może ubiegać się o kredyt z BIK i jakie warunki należy spełnić?
Dla kogo kredyt z BIK?

Admin -
Admin
kredyt z bik
czat o finansach

Niezależnie od tego, czy chcesz wnioskować o kredyt z BIK w banku, czy w firmie pożyczkowej, musisz spełnić kilka podstawowych zasad. Przede wszystkim, musisz być osobą pełnoletnią, posiadać polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania. Dodatkowo, konieczny jest ważny dowód osobisty, z którego dane zostaną potwierdzone podczas procesu weryfikacyjnego. 

Wnioskując o kredyt z BIK w banku, musisz wiedzieć, że będzie on sprawdzał Twoją zdolność kredytową, na którą wpływa wiele czynników. Jest ona zależna od wysokości dochodów, źródła zatrudnienia, wysokości miesięcznych wydatków, a także historii kredytowej w BIK. Banki sprawdzają rejestry dłużników, a przy wnioskowaniu o wyższe kwoty, konieczne jest potwierdzenie dochodów przez udostępnienie zaświadczenia od pracodawcy, umowy o pracę lub PIT-ów za ubiegły rok. 

Kredyt z BIK a pożyczka na dowód 

Kredyt z BIK to zobowiązanie, które zostanie wpisane do historii kredytowej. Dodatkowo, podczas starania się o taką pomoc finansową, bank będzie sprawdzał twój scoring. Inaczej sytuacja przedstawia się, gdy starasz się o pożyczkę na dowód. Taką ofertę znajdziesz w niemalże każdym polskim parabanku, a obecnie możesz zaciągnąć je nawet bez wychodzenia z domu. Pożyczka na dowód jest udzielana w oparciu o łagodniejsze zasady, jednak może wiązać się z wyższymi kosztami kredytowania. Oba te zobowiązanie wpływają na Twoją historię kredytową w BIK. Jeśli więc zostaną spłacone terminowo, ocena w BIK-u wzrośnie, a to zwiększy Twoje szanse na kolejne kredyty czy pożyczki. 

Kredyt z BIK — gdzie najlepiej?

Jak wskazują statystyki, najczęściej konsumenci decydują się na zaciągnięcie pożyczki w Vivus. Opinie o tej firmie pożyczkowej są pozytywne, a klienci najbardziej chwalą prosty proces wnioskowania online i atrakcyjne warunki, np. darmowe pożyczki dla nowych klientów. W Vivus pożyczkę można zaciągnąć przez internet, wypełniając wniosek online i potwierdzając dane osobowe. 

PaniAla czat o finansowaniu

    Admin -
    Admin

    Zobacz więcej

    Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

    Przepraszamy, ale nie mamy żadnej zawartości, którą możemy Tobie zaprezentować.