Kredyt 50/50 – rozłóż zakup auta na dwie raty!

Banki cały czas prześcigają się w tworzeniu nowych ofert, które w założeniu mają być coraz bardziej atrakcyjne z punktu widzenia klienta. Jeśli chodzi o rozwiązania wsparcia finansowania, to jedną z takich propozycji jest kredyt 50/50. Sprawdźmy, jak wygląda to w praktyce!

Admin -
Admin
renault leasing
blog finansowy

Najważniejsze różnice między kredytem tradycyjnym a opcją 50/50

Główną różnicą między tradycyjnym kredytem samochodowymi a rozwiązaniem 50/50 jest liczba rat. W przypadku klasycznych umów kredytobiorca jest zobowiązany do płacenia równych rat w miesięcznych odstępach. Jeśli chodzi o kredyt 50/50, kupujący auto rozbija swój zakup na dwie transze.

Drugą znaczącą cechą kontrastującą obydwie formy kredytowe jest okres trwania umowy. W przypadku tradycyjnych rozwiązań kredyt może trwać nawet 10 lat, natomiast opcja 50/50 zakłada szybką spłatę zobowiązań po 12 miesiącach.

Atrakcyjny kredyt 50/50 u autoryzowanego dealera? Tak, to możliwe!

Jak kredyt 50/50 wygląda w praktyce? Zerknijmy na ofertę, jaką proponuje autoryzowany dealer francuskiego koncernu Renault – https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50. Propozycja Renault Finansowanie charakteryzuje się tym, że kredytobiorca w trakcie trwania umowy jest zobligowany do zapłacenia dwóch rat, z których pierwsza występuje w formie 50-procentowej wpłaty własnej, natomiast druga stanowi niniejszą kwotę powiększoną o opłatę przygotowawczą w wysokości 5%.

W takim wypadku kupując samochód o wartości 80 939,00 zł, jesteśmy zobowiązani do uiszczenia pierwszej raty w wysokości 40 469,50 zł podczas składania podpisu na umowie, a po upływie roku zapłacenia raty drugiej (i ostatniej), której wartość wyniesie 42 492,98 zł.

Kredyt samochodowy 50/50 to bardzo proste i atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Każdy kto ceni sobie przejrzystość zasad i brak ukrytych opłat, z pewnością doceni propozycję Renault Finansowanie!

PaniAla - Asystentka przedsiębiorcy

    Admin -
    Admin

    Zobacz więcej

    Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

    Przepraszamy, ale nie mamy żadnej zawartości, którą możemy Tobie zaprezentować.