;

7 powodów, dla których, powinieneś napisać do Alicji jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny na Twoje mieszkanie

Poznaj wszystkie powody, dla których warto porozmawiać z Alicją na Messengerze o Twoim kredycie hipotecznym.
Alicja to wirtualna asystentka finansowa, która skupia w sobie wiedzę wielu doradców, odpowiada na pytania dotyczące finansów i przedstawia Ci najlepsze oferty kredytowe.
Porozmawiaj z nią z każdego miejsca na Messengerze.

Pani Ala - Asystentka finansowa
Pani Ala Asystentka finansowa

Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania – jesteś we właściwym miejscu. Alicja pomoże Ci podjąć właściwą decyzje.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że rozmowa prowadzona z Alicją na messengerze to pierwszy krok. Nie obawiaj się, że biorąc kredyt na 300 tyś. nawet nie zamienisz słowa z profesjonalnym doradcą. Kiedy rozmowa wkracza na bardziej zaawansowany temat, to zaopiekuje się Tobą profesjonalny doradca, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie.

 1. Doświadczenie wielu doradców
  Rozmawiając z Alicją, masz dostęp do specjalistów, którzy pomogą Ci we wszystkim co związane z kredytem hipotecznym. Nie jesteś pewien czy ta konkretna oferta jest najkorzystniejsza? Alicja odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.
 2. Bezstronność
  Alicja nie faworyzuje, żadnego z banków, nie zależy jej na sprzedaniu Ci konkretnej oferty, dlatego możesz liczyć, że zaproponowane rozwiązania są dogodne dla Ciebie – nie dla banku.
 3. Brak zobowiązań
  Zaczynając rozmowę z Alicją i korzystając jej doradztwa – możesz zarówno zacząć, jak i zrezygnować w dowolnym momencie, bez jakichkolwiek konsekwencji czy zobowiązań.
 4. Dostępność i mobilność
  Z Panią Alą porozmawiasz o kredycie hipotecznym i finansach w każdym miejscu i o każdej porze. Zwłaszcza wtedy, gdy spotkanie z doradcą lub wizyta w banku jest niemożliwa. Z Alicją możesz pisać w podróży, w przerwie między zajęciami albo w niedzielny wieczór. Zawsze masz pewność, że odpowie na Twoje pytania i szybko dostarczy Ci wiedzę, której potrzebujesz. Wystarczy do tego tylko urządzenie, które ma dostęp do messengera.
 5. Wygodne rozwiązanie
  Nie martw się o to, że zgubisz ważny dokument albo zapomnisz podpisu na spotkanie w banku. Korzystając doradztwa Alicji na Messengerze, wszystkie formalności są w jednym miejscu i zawsze możesz do nich wrócić. Twoje konwersacje z doradcą też są dostępne pod ręką. Jeśli masz wątpliwości co do oferty bądź innych formalności, wystarczy że napiszesz i natychmiast otrzymasz wyjaśnienie.
 6. Tempo rozmowy i konsultacji dopasowane do Ciebie
  Przyswajaj wiedzę i informacje dostarczane przez Alicję w Twoim tempie – śmiało dopytuj, tutaj nikt nie nie pogania – wszystkie Twoje wątpliowści zostaną rozwiane. Kiedy czegoś nie zrozumiesz lub musiz się zastanowić możesz to zrobić bez zawahania. Inaczej niż w banku czy biurze doradcy, nie musisz aranżować spotkania, aby o coś dopytać – po prostu piszesz na Messengerze.
 7. Bezpłatna pomoc 
  Rozmowa z Alicją jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Wyobraź sobie, że masz pod ręką osobistą asystentkę, która w każdej chwili jest gotowa Ci doradzić w kwestii kredytu hipotecznego i finansów. Szybko, prosto i bezpłatnie. Chcesz się przekonać? Szybko rozpocznij rozmowę na Messengerze.

 

Pani Ala - Asystentka finansowa
Pani Ala Asystentka finansowa

Zobacz więcej

Aby dostarczać najlepsze oferty, dbamy o zadowolonie Naszych użytkowników.