Zerwij umowę leasingu

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie boimy się zawierać nowe zobowiązania finansowe, bo nie wiemy jak dalej potoczy się sytuacja. Jesteśmy o wiele bardziej ostrożni.
Jednak potrzebujemy nowego samochodu – dla utrzymania lub poszerzenia działań biznesowych. Jeżeli dzięki temu więcej zarobisz, już teraz nie musisz się bać, co będzie jeśli…
mamy dla Ciebie produkt !

Pani Ala - Asystentka finansowa
Pani Ala Asystentka finansowa
umowa leasingu paniala
czat o finansach

Czas czytania ok. 3 minuty

Z tekstu dowiesz się:

Umowa leasingu wyjście awaryjne

Zwykle podpisując umowę leasingu jesteś zobowiązany przez okres czasu na jaki została podpisana. Oczywiście umowa jest wiążąca dla dwóch stron. Zatem podpisując ją zgadzasz się na to, że przez określony w umowie czas płacisz raty leasingowe, a leasingodawca użycza Ci sprzęt, który użytkujesz. Po jej zakończeniu możesz wykupić pojazd lub pozostawić go leasingodawcy. Jednak już teraz mamy wyjście awaryjne Leasing z gwarancją zwrotu.

Leasing z gwarancją zwrotu

Pewnie już słyszałeś o ubezpieczeniu na wypadek utraty zarobku czy obniżeniu lub zawieszeniu rat leasingowych, jest to pewien ukłon instytucji finansowych i chęć wyciągnięcia ręki w stronę klientów, ale nie do końca satysfakcjonujący dla wszystkich. W świecie idealnym jako klient masz prawo do zwrotu samochodu, rozliczenia i zakończenia umowy leasingowej. To już możliwe. Dzięki innowacyjnemu produktowi – Leasing z Gwarancją Zwrotu możesz wypowiedzieć umowę w dowolnym momencie jej trwania.

faktoring co to jest

Jak zakończyć wcześniej leasing- formalności

Wystarczy, że zgłosisz chęć zwrotu pojazdu (nie musisz podawać przyczyny), po jego przekazaniu Twoje raty zostają zawieszone, następuje wycena pojazdu przez niezależnego rzeczoznawcę. Możesz poszukać kupca na własną rękę bądź poprosić o to leasingodawcę. 

Rozliczenie następuje po kapitale – do tego rozliczany jest także zwrot z polis ubezpieczeniowych. W zależności od niedopłaty lub nadpłaty będziesz musiał zwrócić koszty lub otrzymasz zwrot pieniędzy. Wcześniejsze zakończenie umowy leasingu nie wywoła dla Ciebie negatywnych skutków podatkowych. Operacja jest możliwa jeżeli nie masz opóźnień w spłacie rat.

umowa leasingu

Może Cię zainteresować:

paniala czat
panialaczat
Pani Ala - Asystentka finansowa
Pani Ala Asystentka finansowa

Zobacz więcej

Jeśli interesują Cię produkty finansowe skorzystaj z bazy wiedzy by dowiedzieć się więcej.

umowa leasingu paniala
Zerwij umowę leasingu

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie boimy się zawierać nowe zobowiązania finansowe bo nie wiemy jak dalej potoczy się sytuacja. Jesteśmy o wiele bardziej ostrożni....

Zobacz artykuł
ubezpieczenie auta a leasing
Ubezpieczenie auta, a leasing

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zakup auta finansowanego za pomocą leasingu. Pomimo że jest to bardzo korzystna opcja w przypadku niemal wszystkich osób prowadzących działalność...

Zobacz artykuł